menu
utrechtsch studenten concert
usconcert

Programma verleden

Najaar 2018:

J. Andriessen – Berkshire Symphonies
A. Bruckner – Negende Symfonie

De lustrumopera Thijl

Voorjaar 2018:

J. van Gilse – Thijl (lustrumopera)

Najaar 2017 in TivoliVredenburg

Najaar 2017:

B. Bartók – Kossuth
D. Sjostakovitsj – Vierde Symfonie

Voorjaar 2017:

L. Janáčeck – Het kind van de violist
B. Britten – Four Sea Interludes
J. Brahms – 2e Symphonie 

Najaar 2016 in Het Concertgebouw

Najaar 2016:

G. Mahler – 2e Symfonie

Het USConcert op het UUnited muziekgestival in het voorjaar van 2016

Voorjaar 2016: 

M. Ravel – Alborada del Gracioso
B. Bartók – 3e Pianoconcert (solist: Mengjie Han)
S. Prokofiev – 5e Symfonie  

Najaar 2015:

J. Wagenaar – Saul en David
A. Berg – Wozzeckmonoloog (solist: Anthony Heidweiller, regie: Wim Trompert)
J. Sibelius – 2e Symfonie

Voorjaar 2015:

E. Bloch – Schelomo (solist: Joris van den Berg)
J. Turina – Danzas Fantásticas
I. Stravinsky – Petrouchka

Najaar 2014:

A. Bax – Tintagel
C. Debussy – Trois Nocturnes
S. Rachmaninov – Eerste Symfonie   

Voorjaar 2014:

M. Ravel – Une barque sur l’océan
S. Prokofiev – Cinderella suite Nr. 1
R. van Oosten – Harpconcert (solist: Remy van Kesteren)
M. Ravel – La ValseZ. Kodály – Háry János Suite 

Najaar 2013:

W. van Otterloo – Intrada
W. van Otterloo – Symphonietta
W. van Otterloo – Suite
G. Mahler – Vijfde Symfonie 

Voorjaar 2013:

R. Wagner – Das Rheingold 

Najaar 2012:

D. Sjostakovitsj – Elfde symfonie
H. Badings – Symfonische proloog
J. Wagenaar – Elverhöi

Voorjaar 2012:

D. Kabalevsky – Ouverture Colas Breugnon
L. Smit – Schemselnihar
M. Ravel – Daphnis et Chloé (i.s.m. USCantorij)    

Najaar 2011:

A. Bruckner – Achtste symfonie
B. Britten – Vioolconcert (soliste: Lisa Jacobs)    

Voorjaar 2011:

R. Brand – Match (opdrachtcompositie)
J. Sibelius – 5e Symfonie
I. Stravinsky – De Vuurvogel (i.s.m. dansers van dansacademie Lucia Marthas)      

Najaar 2010:

L. v. Beethoven – Ouverture Coriolanus
A. Dvorák – De Woudduif
B. Bartók – Concert voor Orkest   

Voorjaar 2010:

A. Liadov – From the Apocalypse
S. Prokofjev – Derde pianoconcert (solist: Daniël van der Hoeven)
A. Hovhaness – Tweede symfonie ‘Mysterious Mountain
M. Kliphuis – Music for Invertebrates (opdrachtcompositie)

Najaar 2009:

S. Rachmaninov – Het Dodeneiland
H. Berlioz – Symphonie Fantastique

Voorjaar 2009:

A. Diepenbrock – Elektra SuiteC. Debussy – La Mer
P.I. Tsjaikovski – Vierde Symfonie 

Najaar 2008:

D. Sjostakovitsj – Zevende Symfonie    

Voorjaar 2008:

Rockopera “Equilibrio” in samenwerking met Xystus en het Nederlands Musical Ensemble
(solisten: Simone Simons, Lady Sophia; John Vooijs, Primos; Michelle Splietelhof, Aveline; Bas Dolmans, Diegu; George Oosthoek, Death)

Mei 2008:

C. Nielsen – Fluitconcert (solist: Lotte Teussink)
R. Vaughan Williams – Hoboconcert (solist: Jorinke van Deelen)
W. Walton – Altvioolconcert (solist: Maaike-Merel van Baarzel)
W.A. Mozart – Sinfonia Concertante (solisten: Johan Olof, viool; Maaike-Merel van Baarzel, altviool)
J. Letwory – Three Short Movements (wereldpremière) 

Najaar 2007:

M. Glinka – Ouverture Russlan et Ludmilla
R. Strauss – Also sprach Zarathustra
L. Janáček – Sinfoniëtta

Voorjaar 2007: 

J. Brahms – Vierde symfonie
R. Strauss – Don Quichot (solisten: Floris Mijnders, cello; Maaike-Merel van Baarzel, altviool)

Najaar 2006:

G. Mahler – Zevende symfonie

Voorjaar 2006:

L. v. Beethoven – Ouvertüre Egmont 
A. Diepenbrock – Hymne an die Nacht nr. 2 (solist: Alison Metternich)
A. Bruckner – Zevende symfonie

Februari 2006:

L.v.Beethoven – Ouvertüre Egmont
W.A. Mozart – Sinfonia Concertante, deel 1 (solisten: Emmy Storms, viool; Magdalena den Herder, altviool) 
R. Schumann – Pianoconcert, deel 2 en 3 (solist: Vera Kooper)
C. Debussy – Première Rhapsodie (solist: Diederik Ornée)
M. Ravel – Tzigane (solist: Nora van der Stelt)

Najaar 2005:

E. Elgar – Enigma Variaties 
D. Sjostakovitsj – Achtste symfonie

Voorjaar 2005:

J. Röntgen – Aus Jotunheim
J. Sibelius – Tapiola 
C. Nielsen – Vierde symfonie

Najaar 2004:

R. Wagner – Tannhäuser Ouverture
E.W. Korngold – Vioolconcert (solist: Tjeerd Top)
S. Prokofjev – Vijfde symfonie

Voorjaar 2004:

P. Tsjaikovski – Zesde symfonie
I. Stravinsky – Symfonie in drie delen 
J. Wagenaar – Cyrano de Bergerac

Najaar 2003:

R. Strauss – Eine Alpensinfonie
G. Mahler – Adagio uit de Tiende symfonie

Voorjaar 2003:

G. Verdi – Opera “Falstaff
(solisten: Henk Smit/Harry Peeters, Falstaff; Marcel Boone, Ford; Lisette Bolle, Alice; Martine Straesser, Quickly; Esther Spierings, Meg Page; Selma Harkink, Nannetta; Livio Gabrielli, Fenton; Willem Jan van Deuveren, Dr. Cajus; Alan Razzak, Bardolfo; Christiaan Meeder, Pistola)
M. Moessorgski – Schilderijententoonstelling

Najaar 2002:

A. Bruckner – Negende symfonie
R. Wagner – Vorspiel und Isoldes liebestod 
C. Franck – Variations Symphoniques (solist: Frank van de Laar)

Voorjaar 2002:

J. Brahms – Eerste symfonie
P. Dukas – De Tovernaarsleerling 
A. Diepenbrock – Im grossen Sweigen (solist: Henk Smit)

Najaar 2001:

D. Sjostakovitsj – Tiende symfonie
E. Bloch – Schelomo (solist: Floris Mijnders)
B. Britten – Four Sea Interludes

Voorjaar 2001:

J. Sibelius – Eerste symfonie
F. Mendelssohn-Bartholdy – Midzomernachtsdroom ouverture
F. Schmitt – Légende voor saxofoon en orkest (solist: Arno Bornkamp) 
L. Orthel – Scherzo nr. 2

Najaar 2000:

I. Stravinsky – Symphonies of wind instruments 
L. v. Beethoven – Negende symfonie
J. Brahms – Gesang der Parzen

Voorjaar 2000:

J. Wagenaar – De getemde Feeks ouverture 
D. Sjostakovitsj – Tweede vioolconcert (solist: Peter Brunt) 
L. Bernstein – Divertimento 
R. Strauss – Don Juan

Najaar 1999:

E. Grieg – Peer Gynt (verteller: Frank Groothof)
J. Offenbach – Operette Die Schöne Helena

Voorjaar 1999:

G. Mahler – Vijfde symfonie
R. Vaughan Williams – Tubaconcert (solist: Hendrik-Jan Renes)
A. Comitas – Hommage aan Sjostakovitsj

Najaar 1998:

S. Rachmaninov – Tweede symfonie
A. Mendelssohn – Altvioolconcert (solist: Vladimir Mendelssohn)

Voorjaar 1998:

R. Leoncavallo – Opera “Pagliacci” 
(solisten: Anthony Flynn/Ireneusz Jakubowski, Canio; Melinda Huhges/Henriëtte de Groot, Nedda; Roberto Lovera/Todd Thomas, Tonio; Hans Voschezang. Silvio; François Soons, Beppe)
C. Saint-Saëns – Derde Symfonie
J. Sibelius – Vioolconcert (solist: Naomi Peters)

Najaar 1997:

N. Rimski-Korsakov – Scheherazade 
H. Berlioz – Le carnaval Romain 
R. Strauss – Vier Letzte Lieder (solist: Annette de Rozario)

Voorjaar 1997:

R. v. Oosten – Drie dansen voor orkest 
J. Brahms – Tweede pianoconcert (solist: Paul Komen) 
D. Sjostakovitsj – Eerste symfonie

Najaar 1996:

P. Tsjaikovski – Eerste symfonie
M. Moessorgski – Een nacht op de kale berg 
B. Bartók – Tweede vioolconcert (solist: Saskia Viersen)

Voorjaar 1996:

E. Lalo – Celloconcert (solist: Pieter Wispelwey) 
G. Mahler – Eerste symfonie
H. Strategier – Praeludium en Fuga

Najaar 1995:

S. Prokofjev – Peter en de Wolf (verteller: Frank Groothof)
B. Britten – The young person’s guide to the orchestra (verteller: Frank Groothof) 
G. Verdi – La forza del destino 
E. Ferrari – Il Segreto di Susanna (solisten: Adriana Bennafane, sopraan; Peter Arink, bariton; Scott Blick, zonder tekst)

Voorjaar 1995:

J. Röntgen – Symfonie in cis klein 
J. Brahms – Tweede symfonie
A. Arutjunjan – Concert voor trompet en orkest (solist: Erik Stokkel)

Najaar 1994:

A. Dvorák – Achtste symfonie
G. Mahler – Lieder eines fahrenden gesellen (solist: Jelle Draijer)
D. Sjostakovitsj – Tweede pianoconcert (solist: Rob Broek)

Voorjaar 1994:

R. Bos – Utrecht Suite 
J. Brahms – Eerste pianoconcert (solist: Paul Komen) 
I. Stravinsky – Petrouchka

Najaar 1993:

D. Sjostakovitsj – Vijfde symfonie
M. Ravel – Menuet Antique
B. Britten – Vioolconcert (solist: Peter Brunt)

Voorjaar 1993:

M. Ravel – Valses Nobles et Sentimentales
P. Tsjaikovski – Francesca da Rimini
H. Liberg – Symphonie Libergique (cabaretier: Hans Liberg)

Najaar 1992:

G. Puccini – Opera “Tosca
(solisten: Henny Yana Diemer, Tosca; Jan Derksen, Scarpia; Tom Haenen, Koster; Ireneusz Jakubowski, Cavaradossi; Bert Bijnen, Angelotti)

Voorjaar 1992:

J. Brahms – Derde symfonie
O. van Hemel – Three Contrasts
A. Dvořák – Celloconcert (solist: Larissa Groeneveld)

Najaar 1991:

S. Prokofjev – Derde pianoconcert (solist: Barbara Nissman)
G. Gershwin – An American in Paris
E. Elgar – Enigma Variaties

Voorjaar 1991:

R. Schumann – Ouverture Manfred
F. Liszt – Derde pianoconcert (solist: Sergio Tiempo)
J. Brahms – Akademische Festouverture
G. Mahler – Fünf Rückert-lieder (solist: Jard van Nes)
S. Rachmaninov – Symfonische dansen

Najaar 1990:

G. Puccini – Opera “Suor Angelica
(solisten: Henny Yana Diemer; Marijke Bonkes)

Voorjaar 1990:

F. Martin – Esquisse (Nederlandse première)
D. Sjostakovitsj – Tweede celloconcert (solist: Dimitri Ferschtman)
J. Brahms – Vierde symfonie

Najaar 1989:

F. Mendelssohn – Rondo Brilliant (solist: Rien de Waal)
L. v. Beethoven – Vierde pianoconcert (solist: Rien de Waal)
A. Bruckner – Vierde symfonie

Voorjaar 1989:

M. Bruch – Vioolconcert (solist: Emmy Verhey)
G. Mahler – Vierde symfonie (solist: Fiekojan Hoolboom)

Najaar 1988:

G. Rossini – Ouverture Tancredi
S. Rachmaninov – Tweede pianoconcert (solist: Ronald Brautigam)
J. Brahms – Eerste symfonie

Voorjaar 1988:

A. Dvořák – Negende symfonie
M. de Falla – El Corregidor y la Molinera (i.s.m. Nederlands Pantomimetheater) (Nederlandse première)

Najaar 1987:

C. Franck – Les Éolides[nbsp](Nederlandse première)
J. Françaix – Concerto voor klarinet en orkest (solist: Ine Sinnige-Worm)
J. Brahms – Serenade nr. 1Voorjaar 1987:

R. Schumann – Ouverture, scherzo en finale
R. Strauss – Liederen (solist: Marianne Koopman
F. Martin – Ouverture pour Athalie
A. Bonsel – Tweede symfonie

Najaar 1986:

A. Copland – Appalachian Spring suite
C. Saint-Saëns – Tweede symfonie
C. Nielsen – Vioolconcert (solist: Peter Brunt)

Voorjaar 1986:

M. Flothuis – Spes Patriae
R. Strauss – Tweede hoornconcert (solist: Jacob Slagter)
K. Weill – Tweede symfonie

Najaar 1985:

A. Dvorák – De Woudduif
D. Kabalevsky – Celloconcert (solist: Judith van Swaay)
L. v. Beethoven – Zesde symfonie

Voorjaar 1985:

E. de Boer – Blauwvingers
J. Kalliwoda – Concertino voor hobo en orkest (solist: Mechiel van den Brink)
S. Rachmaninov – Symfonische dansen

Najaar 1984:

C. Franck – Psyché (m.m.v. VENUS)
B. Bartók – Altvioolconcert (solist: Gert Jan Leuverink)
P. Dukas – L’Apprenti Sorcier

Voorjaar 1984:

C. Nielsen – Saga-Drøm
P. Tsjaikovski – Eerste symfonie
A. Dvorák – Romance voor viool en orkest
F. Poulenc – Les Biches suite

Najaar 1983:

R. Wagner – Vorspiel Die Meistersinger von Nürnberg
G. Mahler – Des Knaben Wunderhorn Lieder (solisten: Catherine Patriasz; Harry van der Kamp)
W. Pijper – Zes adagio’s
B. Bartók – Danssuite

Voorjaar 1983:

J. Brahms – Variaties op een thema van Joseph Haydn
G. Gershwin – Pianoconcert in F (solist: Fred Oldenburg)
J. Sibelius – Zevende symfonie
A. Borodin – Polowetzer dans (i.s.m. het koor van het USKO)

Najaar 1982:

J. Haydn – 99e Symfonie
C. Debussy – Première Rhapsodie (solist: Walter Boeykens)
I. Stravinsky – Symphony in three movements

Voorjaar 1982:

W. van Otterloo – Symphoniëtta voor blaasinstrumenten
S. Prokofjev – Luitenant Kijé
J. Brahms – Dubbelconcert voor viool en cello (solisten: Marieke Blankenstijn, viool; Nico Trap, cello)

Najaar 1981:

R. Heppener – Air et sonneries
A. Dvorák – Achtste symfonie
E. Chausson – Poème de l’amour et de la mer (solist: Nelly van der Spek)

Voorjaar 1981:

J. Brahms – Tragische ouverture
B. Bartók – Derde pianoconcert (solist: Paul Komen)
B. Britten – The Young Person’s Guide to the Orchestra (Huub Blankenberg, teksten; Maarten Koningsberger, voordracht)

Najaar 1980:

H. Kox – Concerto pour orchestre
A. Borodin – Een steppenschets uit Midden-Azië
S. Koussevitzky – Contrabasconcert (solist: John Clayton)
F. Mendelssohn-Bartholdy – Derde symfonie

Voorjaar 1980:

J. Sibelius – Karelia suite
F. Berwald – Vierde symfonie
I. Stravinsky – Circus polka
F. Poulenc – Het verhaal van Babar

Najaar 1979:

B. Bartók – Hongaarse boerenliederen
A. Dvorák – Ouverture ‘In de natuur
E. Lalo – Symphonie Espagnole (solist: Rémy Baudet)

Voorjaar 1979:

R. Wagner – Siegfrief Idyll
F. Liszt – Du berceau jusqu’à la tombe
C. Debussy – Prélude à l’après-midi d’un faune
W.F. Bon – Passacaglia in Blue voor blazers en contrabas
E. Satie – Jack in the box
K.H. Köper – Mytho-Logica voor pauken en orkest (solist: Henk de Vlieger)

Najaar 1978:

L. v. Beethoven – Ouvertüre Egmont
R. Schumann – Celloconcert (solist: Marien van Staalen)
E. Grieg – Trauermarsch zum Andenken an Rikard Nordraak
C. Franck – Rédemption
J. Andriessen – Quattro danze per orchestra

Najaar 1977:

F. Poulenc – Suite française d’après Claude Gervaise
W.A. Mozart – Serenade in D (solist: Hans Rijkmans)
I. Stravinsky – Four Norwegian Moods
G. Rossini – Ouverture Guillaume Tell

Najaar 1976:

J.S. Bach – Suite nr. 4 in D groot
W.A. Mozart – Derde hoornconcert (solist: Bob Stoel)
D. Milhaud – La création du monde
A. Dvorák – Slavische dansen

Najaar 1975:

G.F. Händel – Water music suite
W.A. Mozart – Fagotconcert (solist: Frans Dresens)
H. Berlioz – Ouverture La fuite en Egypte
C. Ives – The unanswered question
F. Schubert – Rosamunde balletmusik

Voorjaar 1975:

G. Bizet – Jeux d’enfents
C. Saint-Saëns – Vierde pianoconcert (solist: Ronald Brautigam)
M. Ravel – Ma mère l’oye
E. Satie – Parade

Najaar 1974:

W.A. Mozart – Drie marsen voor orkest
A. Vivaldi – Dubbelconcert voor twee celli en orkest (solisten: Monique Bartels; Lodewijk Spanjaard)
D. Popper – Requiem voor drie celli en orkest (solisten: Monique Bartels; Lodewijk Spanjaard; Marien van Staalen)
W.A. Mozart – Twintigste symfonie

Voorjaar 1974:

C. Ricciotti – Concertino nr. 4E. Elgar – Serenade voor strijkorkest
H. Andriessen – Concertino voor hobo met strijkorkest (solist: Henk Knöps)W.A. Mozart – Vijfentwintigste symfonie

Najaar 1974:

W.A. Mozart – Drie marsen voor orkest
A. Vivaldi – Dubbelconcert voor twee celli en orkest (solisten: Monique Bartels; Lodewijk Spanjaard)
D. Popper – Requiem voor drie celli en orkest (solisten: Monique Bartels; Lodewijk Spanjaard; Marien van Staalen)
W.A. Mozart – Twintigste symfonie

Voorjaar 1974:

C. Ricciotti – Concertino nr. 4
E. Elgar – Serenade voor strijkorkest
H. Andriessen – Concertino voor hobo met strijkorkest (solist: Henk Knöps)
W.A. Mozart – Vijfentwintigste symfonie

1973

Anonymous – Gregoriaanse missen
J.S. Bach-  Concert voor clavecimbel en orkest in A  met solist: Kees Hülsman
L. Fiser-  Apocalyptische beelden
C.F. Handel – Symfonie nr 26
T. de Leeuw – Spatial Music IV
W.A. Mozart – Ouverture Idomeneo
W.A. Mozart – Vioolconcert nr 4
S. Profofjev –  Peter en de Wolf

1969

J. Haydn – Symfonie nr 44 ‘Trauersymfonie’ 
G. Frid – Ritmische studies
G. F. Handel – Concerto Grosso opus6 nr 6
C. Saint-Saëns – Celloconcert nr 1 met solist:  Freek Kamerling

1968

Met solisten: Elsemiek Küller, Hans Oudenaarden, W.A. Markus
J. Haydn – Divertimento voor fluit en strijkorkest in D
De Braal – Concertino voor fluit en orkest
J.S. Bach Brandenburgs Concert nr 4
O. Respighi – Antiche Danze Suite
A. Vivaldi- Concerto Grosso opus 3 nr 11
J. Straus sr – Radetzky-Mars
F. Schubert – Symfonie nr 6
C. Riciotti Concertino Armonica nr 5 in f
W. Pijper – Zes adagio’s voor orkest
W.A. Mozart – Adagio en Fuga
J.S. Bach Brandenburgs Concert nr5
B. Bartok Roemeense Dansen

1967

W.A. Mozart – Pianoconcert KV467 met solist: Alexander Patijn
A. Bonsel – Symfonie Nr.2

1966

Met solisten: Hein van Royen, Elsemiek Küller en L.A. Hoedemaker
G. Gershwin- Rhapsody in Blue
G. F. Handel – Concerto Grosso
J.J. Quantz – Fluitconcert in G
J. Strohbach Mikropanoptikum
M. Ravel – Pavane pour une Infante Défunte
W.A. Mozart – Symfonie nr 29 in A KV201
Hellendaal – Concerto Grosso in D opus 3 nr 5
W.A. Mozart – Hoornconcert in es 1966

1965

Onbekend

1964

Met solisten:  L.A. Hoedemaker en Bas Pieters
F. Mendelssohn – Ouverture Hebriden
D W.A. Mozart – Pianoconcert KV 451
J. Mul ‘Egmondt Onthalsd voor vrouwenkoor en orkest
W. Pijper Deux Ballades voor vrouwenkoor en orkest
J. Strauss- Kaiserwalzer
H. Strategier – Deux Chansons voor vrouwenkoor en strijkorkest

1963

Chr. W. van Gluck – Ouverture Alceste
H Henkemans – Primavera
Milhaud -Le Boeuf dur le Toit
W.A. Mozart – Fluitconcert KV 313 met Dhr. Atema
W.A. Mozart – Pianoconcert KV
F. Schubert – Symfonie nr 5
J. Strauss sr – Perpetuum Mobile opus 257
J. Strauss – Pizzicato Polka
A. Vivaldi – Concerto Grosso in g opus 3 nr 2

1962

J.S. Bach –  Vioolconcert in A met Erik Wervelman
A. Corelli – Concerto Grosso nr 8
W.A. Mozart – Symfoni KV 504 ‘Praagse’
T. de Leeuw – Plutos Suite

1961

L. von Beedhoven – Pianoconcert nr.4  met L.A. Hoedemaker
D. Cimarosa – Ouverture Gianna e Bernadone in D
W.A. Mozart – Symfoni Nr 29 in A KV 201
I. Stravinsky – Suite pour petit orchestre nr 1

1960

P. Hindemith – Spielmusik opus 43 nr 1
T. de Leeuw – Le je d’Adam
G. Rossini – Ouverture uit opera buffa ‘L’Itanlinai in Algeri’ met Freek Kamerling
A. Salieri – Ouverture La Seccia Rapita
H. Strategier – Partita in modi antichi
H. Strategier – Partita in modi antichi

1959

Met solisten:  J.C. krom en k.E. Brester
J.S. Bach – Pianoconcert in d
W.F. Bach – Symfonia
T. de Leeuw – Plutos suite
J. Haydn – Symfonie nr 88 in G
W.A. Mozart – Concert voor harp en fluit
W.A. Mozart – Vioolconcert nr 4
C. Saint-Saëns – Le Carnabal des Animeaux  

1958

Met solisten:  H.W. Julius en C.A. Rutgers
J. Haydn – Symfonie
A. Honegger – Pastorale d’été
W.A. Mozart – Pianoconcert KV 537 ‘Krönungs’
J.J. Quantz – Fluitconcert in G
F. Schubert – Symfonie nr 5 

1957

D. Lipatti- Pianoconcert met C.A. Rutgers
G. Tartini – Vioolconcert
C.Ph.telemann – Der Scchulmeister voor zangstem, orkest en Koor

1956

Met solisten:  H.W. Julius en Dhr. Van Vliet
G.F. Handel – Oyverture Xerxes
Pianoconcert KV 595

1955

L. Mozart – Kindersymfonie met M. van Steenwijk

1954

Met solisten:  Dhr de Waard en M. van Steenwijk
B. Britten – Ceremony of Carols  
E. Elgar – Serenade voor strijkorkest in e opus 20  
J. Haydn – Fluitconcert  
W.A. Mozart – Pianococert 414  
A. Vivaldi – Concert voor vier violen en orkest  

1953

J.S. Bach – Twee Koralen  
J.S. Bach Brandenburgs Concert nr 2  
G.F. Handel – Oratorium Triumph of Time and Truth  
P. Hindemith – Frau Musica opus 43 nr 1  
H. Purcell – Ouverture in G  

1952

Onbekend

1951

F. Chopin – Pianoconcert nr `1 met M. van Steenwijk
G.F. handel – Ouverture en Balletmuziek voor Alcina  
L. van Regeren Altena – Orkestsuite ‘La Belle au Bois’  

1950

J.S. Bach Brandenburgs Concert nr 2  
J.S. Bach Brandenburgs Concert nr 3  
J.S. Bach Brandenburgs Concert nr 5  
J.S. Bach – Vioolconcert  

1949

K.D. van Dittersdorf – Symfonie in C  
P. Hindemith – Frau Musica opus 45 nr 1  
C. Ph. Telemann – Suite voor solo-fluit en orkest met Dhr. Van Setten

1948

Met solisten:  Hans Henkemans en Dhr. Le Coultre
J. Haydn Symfonie nr 5 ‘Abschieds-Symphonie’  
H. Henkemans – Concert voor piano en strijkorkest  
G. Landré – Elégie pour orchestre à cordes et piano  
H. Purcell – Ouverture in G  
G. Tartini – Vioolconcert in d  

1947

J.C. de Bruïne – Thema met variaties voor strijkorkest en obligate fluit  
F. Chopin – Fantaisie Impromptu en Berceuse  
F. Poulenc – Rhapsodie nègre opus 1  
M. Ravel – Ma Mère l’Oye suite voor piano quatre-mains  
F. Schubert – Zes liederen  
A. Vivaldi – Concerto Grosso in e