menu
utrechtsch studenten concert
usconcert

Oud-besturen

Bestuur 2017-2018 (Contrapunt)
Voorzitter:  Sarah Warnau
Secretaris: Floris van Alebeek
Penningmeester: Dauwe Lentz
Orkestchef: Quentin Rychner
Publiciteitschef: Micky Dirkzwager
Acquisiteur: Leonoor van de Werwe

Bestuur 2016-2017 (Divisie)
Voorzitter:  Daphne Odekerken 
Secretaris: Janna van Hienen
Penningmeester: Loriane Rychner
Orkestchef: Anne Ouwerling
Publiciteitschef: Niels Hak
Acquisiteur: Suzanne Balm

Bestuur Touché

Bestuur 2015-2016 (Touché)
Voorzitter – Maurits Kooreman
Secretaris – Evert-Jan de Groot
Penningmeester – Jaap van Hellenberg Hubar
Orkestchef – Jeanette Halter
Publiciteitschef – Anne Nelissen
Acquisiteur – Tobias Janssen

Bestuur FFFortuinlijk

Bestuur 2014-2015 (FFFortuinlijk)
Voorzitter – Marianne van Haeften (altviool)
Secretaris – Tjitske Bos (trompet)
Penningmeester – Rogier Strijbis (viool)
Orkestchef – Daphne Odekerken (hoorn)
Publiciteitschef – Bart Folkers (altviool)
Acquisiteur – Elisa Verwayen (cello)

Bestuur Bestürmisch

Bestuur 2013-2014 (Bestürmisch)
Voorzitter – Lieke Dekker (dwarsfluit)
Secretaris – Jurgen Sijbrandij (altviool)
Penningmeester – Lidewij Rümke (altviool)
Orkestchef – Marie-Louise Stapper (viool)
Publiciteitschef – Dieuwke Vos (viool)
Acquisiteur – Lieke Brakkee (viool)

Bestuur Medeklinkers

Bestuur 2012-2013 (Medeklinkers)
Voorzitter – Sarah Vermij (viool)
Secretaris – Suzanne Dietz (hoorn)
Penningmeester – Fransien Woltjer (cello)
Orkestchef – Anne-Floor Schölvinck (viool)
Publiciteitschef – Bas Ammerlaan (altviool)
Acquisiteur – Suzanne van Berkum (fagot)

Bestuur 441

Bestuur 2011-2012 (441)
Voorzitter – Elisabeth Boneschanscher (viool)
Secretaris – David Schelfhout (hobo)
Penningmeester – Charlie van Genuchten (viool)
Orkestchef – Jantine Postma (fluit)
Publiciteitschef – Eva Koopal (viool)
Acquisiteur – Rutger Fransen (cello)

Bestuur Toonaangevend

Bestuur 2010-2011 (Toonaangevend)   
Voorzitter – Laura Vos
Secretaris – Jennifer Heuijerjans
Penningmeester – Twan de Waard
Orkestchef – Dianne Verdonk
Publiciteitschef – Thijs van den Enden
Acquisiteur – Maaike Kapteijn

Bestuur DeLegato

Bestuur 2009-2010 (deLegato)  
Voorzitter – Annelli Janssen
Secretaris – Willemijn van der Zwaard
Penningmeester – Runa Lentz
Orkestchef – Rogier Brand
Publiciteitschef – Samuel Picard
Acquisiteur – Willemijn van Susante

Bestuur 2008-2009 (De oplosSCHing): 
Voorzitter – Roel Vos 
Secretaris – Annelli Janssen 
Penningmeester – Penny Gilberts 
Orkestchef – Arthur Benschop 
Publiciteitschef – Merel Holtkamp 
Acquisiteur – Dolfine Kosters

Bestuur Con Fuoco

Bestuur 2007-2008 (Con Fuoco):  
Voorzitter – Jojanneke van de Weetering
Secretaris – Marianne Hoksbergen
Penningmeester – Casper van der Wel
Orkestchef – Ilse Topper
Publiciteitschef – Anna van Yperen
Acquisiteur – Daniël Moolenburgh

Bestuur den Gevoelighen Snaer

Bestuur 2006-2007 (den Gevoelighen Snaer): 
Voorzitter – Marien Krouwel
Secretaris – Maureen de Vos
Penningmeester – Roel Vos
Orkestchef – Julia Mulder
Publiciteitschef – Jojanneke van de Weetering
Acquisiteur – Lennart Conemans

Bestuur 2005-2006 (Bes Dur):  
Voorzitter – Michaël Neuburger
Secretaris – Nienke Scheltema
Penningmeester – Steven Fernandes
Orkestchef – Judith van Andel
Publiciteitschef – Rianne Vink
Acquisiteur – Valentijn Ziedses des Plantes

Bestuur 2004-2005 (Klemtoon):  
Voorzitter – Abel Streefland
Secretaris – Marcel Wolfs
Penningmeester – Elise Steenwoerd
Orkestchef – Emma Torn
Publiciteitschef – Juliette Dufornee
Acquisiteur – Sander Smeets

Bestuur 2003-2004 (ON AIR):  
Voorzitter – Lothar Blom
Secretaris – Marijke Holsappel
Penningmeester – Laurens Braaksma
Orkestchef – Alet van den Berg
Publiciteitschef – Linda Vos
Acquisiteur – Robert-Jan Veldhuijzen

Bestuur 2002-2003 (Nootzakelijk):
Voorzitter – Jakob Treffers
Secretaris – Danaë Rozendaal
Penningmeester – Geeske Vlaming
Orkestchef – Judith van Vugt
Publiciteitschef – Tonnie Konings
Acquisiteur – Maria Boersma

Bestuur 2001-2002 (Sixpack):  
Voorzitter – Pieter van Gent
Secretaris – Renske Stobbelaar
Penningmeester – Steven Fernandes
Orkestchef – Jessica Koopmans
Publiciteitschef – Ruth Welman
Acquisiteur – Sander Smeets

Bestuur 2000-2001 (A.R.C.O.):  
Voorzitter – Niels Eweg
Secretaris – Ruth Hoornveld / Edwin Praat
Penningmeester – Wietske Lambert
Orkestchef – Bauke Poiesz
Publiciteitschef – Laura ten Veen
Acquisiteur – Marieke Scholvink / Pieter van Gent
Bibliothecaris – Annick Senten / Karen Saris

Bestuur Veenendaal I+II 1999-2000 (Concerttantes):  
Voorzitter – Manon Veenendaal
Secretaris – Maartje de Wit / Edwin Praat 
Penningmeester – Eva van Iren
Orkestchef – Cato Lagerweij
Publiciteitschef – Marjon Noordzij
Acquisiteur – Stephanie Colenberg / Pieter van Gent
Bibliothecaris – Eva van Iren / Annick Senten

Bestuur Pelgrom I+II 1998-1999 (Noot–a-Benen)  
Voorzitter – Eva Pelgrom
Secretaris – Maartje de Wit
Penningmeester – Diane Bastiaans
Orkestchef – Michiel van Setten
Publiciteitschef – Cecile van der Burgh
Acquisiteur – Ariene van der Kooij / Stephanie Colenberg
Bibliothecaris – Vera van Noort / Eva van Iren

Bestuur Westra I + II 1997-1998: 
Voorzitter – Brita Westra
Secretaris – Eva Pelgrom / Reinske Teuben
Penningmeester – Femke Tausk
Orkestchef – Carola Koper
Publiciteitschef – Reinie Dijkman
Acquisiteur – Dorien Weerkamp /Ariene van der Kooijga
Bibliothecaris – Astrid Eigner / Vera van Noort

Bestuur Monné II / Smid 1996-1997:
Voorzitter – Léon Monné / Pieter Smid
Secretaris – Pieter Smid / Reinie Dijkman
Pennnigmeester – Marjolijn Plaisier / Mark Gieles
Orkestchef – Elske Tinbergen / Ralph Jaarsma
Publciteitschef – Mieke Gijzels / Reinske Teuben
Acquisiteur – Sarah Schendeler / Dorien Weerkamp 
Bibliothecaris – Astrid Eigner

Bestuur Koopmans I / Monné I 1995-1996:
Voorzitter – Gerdien Koopmans / Leon Monné
Secretaris – Maartje Smit
Penningmeester – Caroline van Gompel / Marjolijn Plaisier
Orkestchef – Erik van Lith / Elske Tinbergen
Publiciteitschef – Saskia Bartel / Mieke Gijzels
Acquisiteur – Rob Meijers / Sarah Schendeler
Bibliothecaris – Eline Dubois

Bestuur van der Kamp I + II 1994 –1995:  
Voorzitter – Janneke van der Kamp
Secretaris – Marieke van der Haar
Penningmeester – Ben Erné / Caroline van Gompel
Orkestchef – Clemens Rosmulder / Erik van Lith
Publiciteitschef – Gerdien Koopmans / Saskia Bartel
Acquisiteur – Maita Latijnhouwers
Bibliothecaris – Loïs Brüggeman 

Bestuur Cromme I + II 1993-1994:
Voorzitter – Juliane Cromme
Secretaris – Silvia Platzer
Penningmeester – Harriët van Seventer
Orkestchef – Wilfried van Kempen
Publiciteitschef – Matthijs Stolk / Ab Nieuwdorp
Acquisiteur – Arjan Versteeg 
Bibliothecaris – Godelieve de Bree

Bestuur Lots I + II 1992-1993:
Voorzitter – Thea Lots
Secretaris – Annemarie Boelens
Penningmeester – Fréderique Borghans
Orkestchef – Fransje Rijken 
Publiciteitschef – Luc Absil
Acquisiteur – Nienke van der Veer 
Bibliothecaris – Caroline Witsenburg

Bestuur 1991-1992:
Voorzitter – Lukas Meursing
Secretaris – Jasper Vink
Penningmeester – Brechtje Baan
Orkestchef – Marga Haas 
Publiciteitschef – Wytske Dijkstra
Acquisiteur – Onno Feikema / Joris Lange
Bibliothecaris – Marleen Simon

Bestuur 1990-1991: 
Voorzitter – Peter Tra
Secretaris – Stephen Westra
Penningmeester – Diederik van Dijk
Orkestchef – Maarten Boddaert
Publiciteitschef – Lukas Meursing
Acquisiteur – – / Onno Feikema
Bibliothecaris – Lodewijk Wagenaar

Bestuur 1989-1990:  
Voorzitter – Irene Bos
Secretaris – Diederik van Dijk
Penningmeester – Irma de Voogdt
Orkestchef – Peter Tra
Publiciteitschef – Esther Oprins
Bibliothecaris – Maurits Konings

Bestuur 1988-1989:
Voorzitter – Thomas Hagenaars / Irene Bos
Secretaris – Peter Wijn
Penningmeester – Simeon Bodden / Jan Jette Blangé
Orkestchef – Jan Jette Blangé / Irma de Voogdt
Publiciteitschef – Jeanette de Boer / Esther Oprins
Bibliothecaris – Margreet van den Bogaert / Diederik van Dijk

Bestuur 1987-1988:  
Voorzitter – Fieke Julius / Thomas Hagenaars
Secretaris – Hendrik Spiering / Peter Wijn
Penningmeester – Simeon Bodden
Orkestchef – Thomas hagenaars / Jan Jette Blangé
Publiciteitschef – Astrid Ferdinand / Jeanette de Boer
Bibliothecaris – Marleen Henkens / Margreet van den Bogaert

Bestuur 1986-1987:
Voorzitter – Hendrik Spiering
Secretaris – Björn Oddens
Penningmeester – Kees Witmans
Orkestchef – Saskia Baan
Publiciteitschef – Simeon Bodden
Bibliothecaris – Fieke Julius

Bestuur 1985-1986:
Voorzitter – Paula Arentzen
Secretaris – Frits Kruijt
Penningmeester – Marjolein Bakker / Thijs Haalstra
Orkestchef – Jop Veerman / Jos van der Bent
Publiciteitschef – Carl Daleboudt
Bibliothecaris – Marleen Cremers / Elsbeth Nagtegaal

Bestuur 1984-1985:
Voorzitter – Mariëlla Kraaijenbrink
Secretaris – Leidus van der Klaauw
Penningmeester – Wis van der Guchte / Jeroen Duindam
Orkestchef – Marjolein Bakker
Publiciteitschef – Paula Arentzen
Bibliothecaris – Marleen Cremers

Bestuur 1983-1984:
Voorzitter – Chiel Harmsen
Secretaris – Marjolein Bakker
Penningmeester – Wis van der Guchte 
Orkestchef – Mariëlla Kraaijenbrink
Publiciteitschef – Robert Jan van der Donck 
Bibliothecaris – Iet ter Laan

Bestuur 1982-1983:
Voorzitter – Jacinta Molijn / Chiel Harmsen
Secretaris – Mia Petra Slabbers
Penningmeester – Chiel Harmsen / Sjoert Schwitters
Orkestchef – Marceline Kroon
Publiciteitschef – Reinout Woltjer / Robert Jan van der Donck
Bibliothecaris – Marie-Louise Bot

Bestuur 1981-1982:
Praeses – Reinout Vos
Ab actis – Hansje Ringnalda
Fiscus – Jacinta Molijn 
Vice-Praeses – Reinout Woltjer 
Vice-Ab actis – Rolf Buijs
Vicarius – Jacqueline Scheepmaker

Bestuur 1980-1981:
Praeses – Gert Jan Boeke / Monica van Uden
Ab actis – Francine Bienfait
Fiscus – Albert de Vries
Vice-Praeses – Monica van Uden / Jacinta Molijn 
Vice-Ab actis – Liesbeth Vernout
Vicarius – Reinout Vos

Bestuur 1979-1980:
Praeses – Peter de Groof
Ab actis – Gert Jan Boeke 
Fiscus – Guus Labooy
Vice-Praeses – Carolien Rijkmans
Vice-Ab actis – Monica van Uden
Vicarius – Liesbeth Vernout

Bestuur 1978-1979:
Praeses – Geert Gelling
Ab actis – Anneke Geurs
Fiscus – Guus Labooy
Vice-Praeses – Peter de Groof
Vice-Ab actis – Cilian Terwindt
Vicarius – Carolien Rijkmans

Bestuur 1977-1978:
Praeses – Herco Uniken Venema
Ab actis – Anneke Geurs
Fiscus – Ivan Baas
Vice-Praeses – Geert Gelling
Vice-Ab actis – Leonoor Oonk / Cilian Terwindt
Vicarius – Paulien van Daal

Bestuur 1976-1977:
Praeses – Herco Uniken Venema
Ab actis – Anneke Geurs
Fiscus – Ivan Baas
Vice-Praeses – Geert Gelling
Vice-Ab actis – Leonoor Oonk
Vicarius – Paulien van Daal

Bestuur 1975-1976:
Praeses – N. van der Ven
Ab actis – H. Uniken Venema
Fiscus – P. Stam
Vice-Praeses – T. Duyvis
Vice-Ab actis – K. Cransberg
Vicarius – O. van Boetzelaar

Bestuur 1974-1975:
Praeses – J. van Eeghen
Ab actis – mej. O.M. Smit Sibinga
Fiscus – A.J.M. van der Ven
Vice-Praeses – mej. E. Lambrechtsen
Vice-Ab actis – J.M. Rijkmans
Vicarius – mej. O.D. van Boetzelaar

Bestuur 1973-1974:
Praeses – F.T. Procée
Ab actis – J. van Eeghen
Fiscus – Ph.A. Keller
Vice-Praeses – mej. N.A.M.G.W. Dubois
Vice-Ab actis – J.M. Rijkmans
Vicarius – mej. N.M. van der Veen

Bestuur 1972-1973:
Praeses – M. van Haaften
Ab actis – F.T. Procée
Fiscus – W.P. Sprenger
Vice-Praeses – mej. N.A.M.G.W. Dubois
Vice-Ab actis – P. Berns
Vicarius – mej. N.M. van der Veen

Bestuur 1971-1972:
Praeses – F.P.P.M. Pernet
Ab actis – mej. A.P.M. Geense
Fiscus – M. van Haaften
Vice-Praeses – P. Berns
Vice-Ab actis – B.J. van der Kolk
Vicarius – mej. P.A. Jongh

Bestuur oktober 1971:
Praeses – P.M. Gompen
Ab actis – B.M. van Ouwekerk
Fiscus – A.L. Diesch
Vice-Praeses – mej. M.Y.A. Verhoeven
Vice-Ab actis – mej. D.B. van der Poel
Vicarius – mej. M.A. van den Brandelen

Bestuur mei 1971:
Praeses – R.J. van der Gaag
Ab actis – B.M. van Ouwekerk
Fiscus – P.M. Gompen
Vice-Praeses – mej. D.B. van der Poel
Vice-Ab actis – mej. M.A. van den Brandelen
Vicarius – mej. M.Y.A. Verhoeven

Bestuur december 1970 (fusie):
Praeses – J.L. Peterse
Ab actis – F.F.U. de Haas van Dorsser
Fiscus – J.L. Peterse
+
Vice-Praeses – mej. D.B. van der Poel (CANTO)
Vice-Ab actis – mej. M.A. van den Brandelen (CANTO)
Vicarius – mej. M.Y.A. Verhoeven (Camera Musica)

Bestuur maart 1970:
Praeses – J.L. Peterse
Ab actis – F.F.U. de Haas van Dorsser
Fiscus – G.D.J. van Heuven
Vice-Praeses – B.F.J. Veldhuyzen
Vice-Ab actis – R.J. van der Gaag
Vicarius – F. Hartsuiker

Bestuur 1969-1970:
Praeses – R.J. Vermeer
Ab actis – B.F.E. Veldhuyzen
Fiscus – W.F.B. de Jong
Vice-Praeses – J.B.L. Hoekstra
Vice-Ab actis – G.D.J. van Heuven
Vicarius – J.L. Peterse

Bestuur 1967-1968:
Praeses – G.H. van der Bie
Ab actis – A.M. van Dusseldorp
Fiscus – A. Patijn
Vice-Praeses – R. Kuiper
Vice-Ab actis – J.P. Schuttevaer

Bestuur 1967:
Praeses – C.R. Bloys van Treslong
Ab actis – M. Oosting
Fiscus – G.H. van der Bie
Vice-Praeses – J.W. van der Kamp
Vice-Ab actis – R. Kuiper
Vicarius – J.P.V.M. de Jong

Bestuur 1966:
Praeses – J.J. Heusdens
Ab actis – C.R. Bloys van Treslong
Fiscus – G.H. van der Bie
Vice-Praeses – J.W. van der Kamp
Vice-Ab actis – M. Oosting / J.P.V.M. de Jong

Bestuur 1965-1966:
Praeses – L.J. Hogebrink
Ab actis – B. Blomhert
Fiscus – A.A. van Leeuwen
Vice-Praeses – J.E.W. van Eeghen
Vice-Ab actis – J.W. van der Kamp
Vicarius – W.R. van Lynden

Bestuur 1964-1965:
Praeses – L.J. Hogebrink
Ab actis – J.W. van der Meulen
Fiscus – P.N. Ruys
Vice-Praeses – J.E.W. van Eeghen
Vice-Ab actis – B. Blomhert
Vicarius – A.A. van Leeuwen

Bestuur 1963-1964:
Praeses – E. Wervelman
Ab actis – C.M. van Lanschot
Fiscus – C.W. van Boetzelaar
Vice-Praeses – O.L. Bentink
Vice-Ab actis – J.E.W. van Eeghen
Vicarius – L.J. Hogebrink

Bestuur 1962-1963:
Praeses – J.P. Eschauzier
Ab actis – G.A. de Meester
Fiscus – J.H. Gisolf
Vice-Praeses – E. Wervelman
Vice-Ab actis – O.L. Bentink
C.M. van Lanschot
C.W. van Boetzelaar

Bestuur 1961-1962:
Praeses – E.L. van Sminia
Ab actis – A.F.A. Kamerling
Fiscus – J.P. Eschauzier
Vice-Praeses – J. Atema
Vice-Ab actis – J.H. Gisolf

Bestuur 1960-1961:
Praeses – J.A.N. Patijn
Ab actis – J.M. Vos
Fiscus – H.W.B. Engel
Vice-Praeses – A.F.A. Kamerling
Vice-Ab actis – J. Atema

Bestuur 1959-1960:
Praeses – J.H. Hekking
Ab actis – J.A.N. Patijn
Fiscus – H.J. van Royen
Vice-Praeses – J.G. Reuchlin
Vice-Ab actis – J.M. Vos
Vicarius – H.W.B. Engel

Bestuur 1958-1959:
Praeses – P.P van Lelyveld
Ab actis – R. Goetmakers
Fiscus – H.J. van Royen
Vice-Praeses – A. Plate
Vice-Ab actis – J.G. Reuchlin
A.J.A. Ruys
H.W.A. Haeck

Bestuur 1957-1958:
Praeses – C.H.Th. Spijkerboer
Ab actis – P.H. Hefting
Fiscus – H.W.A. Haeck
Vice-Praeses – A. Plate
Vice-Ab actis – P.P van Lelyveld
Vicarius – R. Goetmakers

Bestuur 1956-1957:
Praeses – H.F. Matthijsen
Ab actis – L.A. Hoedemaker
Fiscus – P.H. Hefting
Vice-Praeses – C.H.Th. Spijkerboer
Vice-Ab actis – C.C.G. Quarles van Ufford

Bestuur 1955-1956:
Praeses – N. van Oosterzee
Ab actis – L.A. Hoedemaker
Fiscus – J.B. Bitter
Vice-Praeses – G. Henneman
Vice-Ab actis – C.C.G. Quarles van Ufford
Vicarius – C.A. Rutgers

Bestuur 1954-1955:
Praeses – J. Visser
Ab actis – N. van Oosterzee
Fiscus – W. Metting van Rijn
Vice-Praeses – J.B. Bitter
Vice-Ab actis – C.A. Rutgers

Bestuur 1953-1954:
Praeses – D.M.H. Mollerus
Ab actis – J. Visser
Fiscus – E.J. van der Kuip
Vice-Praeses – M.A. van der Perk
Vice-Ab actis – C.W.R. Phaf

Bestuur 1952-1953:
Praeses – W. Bertsch
Ab actis – M.A. van der Perk
Fiscus – E.J. van der Kuip
Vice-Praeses – D.M.H. Mollerus
Vice-Ab actis – J. Visser

Bestuur 1951-1952:
Praeses – H.N. Stein
Ab actis – M. van Steenwijk
Fiscus – J. van der Vorm
Vice-Praeses – C.W. Schlingemann
Vice-Ab actis – W. Bertsch

Bestuur 1950-1951:
Praeses – R. Bär
Ab actis – A. van der Willigen
Fiscus – L. Hartman
Vice-Praeses – H.G. Scholten
Vice-Ab actis – S. Stoop
Vicarius – J.C.B. Eykman

Bestuur 1949-1950:
Praeses – J.J. Rombach / J.J.L. Duyvendak
Ab actis – J.A. Stoop / H.G. Scholten
Fiscus – J.B. Scholten
Vice-Praeses – J.J.L. Duyvendak / R. Bär
Vice-Ab actis – H.G. Scholten / J.C.B. Eykman
Vicarius – C.F.Th. Birnie

Bestuur 1948-1949:
Praeses – W. Artz
Ab actis – J.A. Stoop
Fiscus – C.F.Th. Birnie
Vice-Praeses – A.E.M. van der Does de Willebois
Vice-Ab actis – J.B. Scholten

Bestuur 1947-1948:
Praeses – W. Artz
Ab actis – H.W.F. Otto
Fiscus – C.F.Th. Birnie

Vice-Praeses – H.J. de Voogt
Vice-Ab actis – J.A. Stoop

Bestuur december 1946:
Praeses – J. Bruyn
Ab actis – H.W.F. Otto
Fiscus – H.J. de Voogt
Vice-Praeses – S.L. Buruma / P. van der Elst
Vice-Ab actis – P. van der Elst / W. Artz

Bestuur oktober 1946:
Praeses – A.W. van Ganswijk
Ab actis – P. van der Elst
Fiscus – H.J. de Voogt
Vice-Praeses – S.L. Buruma
Vicarius – J. Bruyn

Bestuur mei 1946:
Praeses – A.W. van Ganswijk
Ab actis – P. van der Elst
Fiscus – S.L. Buruma
Vice-Praeses – D.F. Romein
Vicarius – V.J. Koene

Bestuur 1945-1946:
Praeses – D. Bloemers
Ab actis – P. Henry
Fiscus – M.L. van Goudoever
Vice-Praeses – J.N.W. van Walsem
Vice-Ab actis – A.W. van Ganswijk
Vicarius – V.J. Koene

Bestuur 1941-….:
Praeses – A.P.M. Boland
Ab actis – P. Henry
Fiscus – D. Bloemers
Vice-Praeses – F.H. Jordens
Vice-Ab actis – J.N.W. van Walsem

Bestuur 1940-1941:
Praeses – A.P.M. Boland
Ab actis – P. Henry
Fiscus – W. Nolen
Vice-Praeses – D. Bloemers
Vice-Ab actis – F.H. Jordens

Bestuur 1939-1940:
Praeses – J.M.H. van Heemstra / A.P.M. Boland
Ab actis – H. Leopold / P. Henry
Fiscus – A.P.M. Boland / W. Nolen
Vice-Praeses – W. Nolen / D. Bloemers
Vice-Ab actis – P. Henry

Bestuur 1938-1939:
Praeses – J.M.H. van Heemstra
Ab actis – R. Seijdenzaal
Fiscus – Th. van Rhijn / A.P.M. Boland
Vice-Praeses – C.H.O.M. von Winning
Vice-Ab actis – A.P.M. Boland / H. Leopold

Bestuur 1937-1938:
Praeses – W.A. van Lidth de Jeude
Ab actis – J.M.H. van Heemstra
Fiscus – Th. van Rhijn
Vice-Praeses – J. Jolles
Vice-Ab actis – C.H.O.M. von Winning

Bestuur 1936-1937:
Praeses – F.R. Crommelin
Ab actis – R. Dubois
Fiscus – W.A. van Lidth de Jeude
Vice-Praeses – Th. van Rhijn
Vice-Ab actis – J. Jolles

Bestuur 1935-1936:
Praeses – E.A. Liefrinck / F.R. Crommelin
Ab actis – F.R. Crommelin / R. Dubois
Fiscus – T.A. Hoog
Vice-Praeses – R. Dubois / W.F. Clifford Kocq van breugel
Vice-Ab actis – W.F. Clifford Kocq van breugel / W.A. van Lidth de Jeude

Bestuur 1934-1935:
Praeses – E.A. Liefrinck
Ab actis – J.D. Camerling Helmolt
Fiscus – T.A. Hoog
Vice-Praeses – R. Dubois
Vice-Ab actis – S. van Heemstra

Bestuur 1933-1934:
Praeses – W.O.C. Magnus
Ab actis – D.A. van Hamel
Fiscus – W.H. van Haaften / E.A. Liefrinck
Vice-Praeses – J.D. Camerling Helmolt
Vice-Ab actis – E.A. Liefrinck / T.A. Hoog

Bestuur 1932-1933:
Praeses – H.J.J. Fesevur
Ab actis – J.W. Wagenaar
Fiscus – H.C. Schoch / W.H. van Haaften
Vice-Praeses – J.M. Landré / R.B. van Lijnden / D.A. van Hamel
Vice-Ab actis – R.B. van Lijnden / W.O.C. Magnus

Bestuur 1931-1932:
Praeses – P.C.G. Labouchere / H.J.J. Fesevur
Ab actis – J. Dhont / J.W. Wagenaar
Fiscus – W.C. de Jong / H.C. Schoch
Vice-Praeses – H.J.J. Fesevur / W.C. de Jong
Vice-Ab actis – J.W. Wagenaar / J.M. Landré

Bestuur 1930-1931:
Praeses – P.C.G. Labouchere 
Ab actis – J. Dhont
Fiscus – W.C. de Jong
Vice-Praeses – T.A.J.W. Schorer / H.J.J. Fesevur
Vice-Ab actis – P.J. Merckens

Bestuur 1929-1930:
Praeses – R. Schoute
Ab actis – C.L. Patijn
Fiscus – P.J. Liefrinck / W.C. de Jong
Vice-Praeses – P.C.G. Labouchere
Vice-Ab actis – W.C. de Jong / J. Dhont

Bestuur 1928-1929:
Praeses – J. Star Busmann
Ab actis – H.J. de Graeff / B.W.F. van Riemsdijk
Fiscus – B.W.F. van Riemsdijk / P.J. Liefrinck
Vice-Praeses – R. Schoute
Vice-Ab actis – C.L. Patijn

Bestuur 1927-1928:
Praeses – G.L.F. Landré
Ab actis – H.J. de Graeff
Fiscus – J. Star Busmann
Vice-Praeses – R. Schoute
Vice-Ab actis – J.W. van Otterloo

Bestuur 1926-1927:
Praeses – M. van Doorninck / G.L.F. Landré
Ab actis – J.H.A. Offerhaus / J.H. de Brauw
Fiscus – J.W. van Hoogstraten / H.J. de Graeff
Vice-Praeses – J. van Goudoever / J. Droogleever Fortuyn
Vice-Ab actis – J.H. de Brauw / L.P.D. op ten Noort

Bestuur 1925-1926:
Praeses – H.E. Enthoven
Ab actis – J.H.A. Offerhaus
Fiscus – F.Ph. Bichon van IJsselmonde
Vice-Praeses – J. van Goudoever
Vice-Ab actis – J.H. de Brauw

Bestuur 1924-1925:
Praeses – H.E. Enthoven
Ab actis – J.H.A. Offerhaus 
Fiscus – P.Th. Six
Vice-Praeses – J. van Goudoever
Vice-Ab actis – M. van Doorninck

Bestuur 1923-1924:
Praeses – H.E. Enthoven
Ab actis – J.H.A. Offerhaus
Fiscus – G.W. Molleres
Vice-Praeses – J. van Goudoever
Vice-Ab actis – M. van Doorninck

Bestuur 1922-1923:
Praeses – E. Rolandus hagedoorn / P.C.L. Eschauzier
Ab actis – E.J. Mohr
Fiscus – S.C. van Randwijck
Vice-Praeses – J.E. Pieters 
Vice-Ab actis – H.E. Enthoven

Bestuur 1921-1922:
Praeses – E. Rolandus hagedoorn
Ab actis – E.J. Mohr
Fiscus – S.C. van Randwijck
Vice-Praeses – J.E. Pieters
Vice-Ab actis – H.E. Enthoven

Bestuur 1920-1921:
Praeses – F.A. Schwartz
Ab actis – E. Rolandus hagedoorn
Fiscus – L.J. Hioolen
Vice-Praeses – J.E. Pieters
Vice-Ab actis – T.H. van den Honert

Bestuur 1919-1920:
Praeses – F.A. Schwartz
Ab actis – C.J. de Bruyn Kops
Fiscus – W.J. Guépin
Vice-Praeses – L.J. Hioolen 
Vice-Ab actis – W.H. Ariens

Bestuur 1918-1919:
Praeses – W.J. Guépin
Ab actis – J.E. van Hoogstraten
Fiscus – C.J. de Bruyn Kops / J.A. Arendsen Hein 
Vice-Praeses – J.A. Arendsen Hein / C.J. de Bruyn Kops
Vice-Ab actis – L.J. Hioolen

Bestuur 1917-1918:
Praeses – C.L. Bense
Ab actis – G. van Egmond
Fiscus – G.W. Grijns / J.E. van Hoogstraten
Vice-Praeses – A. van Anrooy
Vice-Ab actis – W.J. Guépin

Bestuur 1916-1917:
Praeses – A. van Anrooy / J.P.A. Eernstman
Ab actis – G.W. Grijns / G. van Egmond
Fiscus – L.C. van Goudoever
Vice-Praeses – H.L. Woltersom / J.W. Beijen
Vice-Ab actis – J.W. Beijen / B. ten Cate

Bestuur 1915-1916:
Praeses – N. Kortlandt
Ab actis – A. van Anrooy
Fiscus – L.C. van Goudoever
Vice-Praeses – H.L. Woltersom
Vice-Ab actis – G.W. Grijns

Bestuur 1914-1915:
Praeses – K.L. Beyen
Ab actis – A. van der Willigen / C.L. Bense
Fiscus – L.C. van Goudoever 
Vice-Praeses – C.L. Bense
Vice-Ab actis – A.C.N.P. Ruys / A.A.F.L. van Moorsel

Bestuur 1913-1914:
Praeses – N. Kortlandt
Ab actis – C.J.J. Hoogenboom
Fiscus – W.C.N. Wefers Bettink
Vice-Praeses – K.L. Beyen
Vice-Ab actis – A. van der Willigen

Bestuur 1913-1914:
Praeses – A.C. Nicolaï
Ab actis – G.P. van Tienhoven
Fiscus – P.H. Eykman
Vice-Praeses – C.J.J. Hoogenboom
Vice-Ab actis – N. Kortlandt

Eere-Praeses – Prof. dr. M.J. van Uven

Bestuur 1912-1913:
Praeses – H.W.B.M. Brans
Ab actis – A.M. Bos P.Azn
Fiscus – P. Greup
Vice-Praeses – J. Milius
Vice-Ab actis – G.P. van Tienhoven

Bestuur 1911-1912:
Praeses – A.J. Moll
Ab actis – H.W.B.M. Brans
Fiscus – P.R. Grüber
Vice-Praeses – J. Milius
Vice-Ab actis – H.C. Milius

Bestuur 1910-1911:
President – C.G.J. von Winning
1e Secretaris – A.J. Moll
Penningmeester – P. Greup
Vice-President – P.R. Grüber
2e Secretaris – H.C. Milius

Bestuur 1909-1910:
President – J. de Haan
1e Secretaris – J. de Vries
Penningmeester – G.H. Steyn
Vice-President – C.G.J. von Winning
2e Secretaris – F.A. Beuke

Bestuur 1908-1909:
President – B.J.J. Huijbers
1e Secretaris – H. Planten
Penningmeester – J. de Vries
Vice-President – C.G.J. von Winning
2e Secretaris – J. de Haan

Bestuur 1907-1908:
President – H. Verploegh
1e Secretaris – P.H. Versteeg
Penningmeester – A. Crommelin
Vice-President – B.J.J. Huijbers
2e Secretaris – H. Planten

Bestuur 1906-1907:
President – H. Verploegh
1e Secretaris – P.H. Versteeg
Penningmeester – A. Crommelin
Vice-President – W.H. Nahuys
2e Secretaris – B.J.J. Huijbers

Bestuur 1905-1906:
President – H. Verploegh
1e Secretaris – H.J. von Brucken Fock
Penningmeester – A. Crommelin
Vice-President – J.A.G. de Vos van Steenwijk
2e Secretaris – D. van Welderen Rengers

Bestuur 1904-1905:
President – H. de Brauw
1e Secretaris – H.J. von Brucken Fock
Penningmeester – E.C.C. van Lennep
Vice-President – H. Verploegh
2e Secretaris – J.A.G. de Vos van Steenwijk

Bestuur 1903-1904:
President – H. de Brauw
1e Secretaris – H.J. von Brucken Fock
Penningmeester – E.C.C. van Lennep
Vice-President – C.J.C. van Hoogenhuyze
2e Secretaris – H. Verploegh

Bestuur 1902-1903:
President – J.H.E.F. de Stuers
1e Secretaris – Th. van Doorninck
Penningmeester – E.C.C. van Lennep
Vice-President – H. de Brauw
2e Secretaris – C.J.C. van Hoogenhuyze

Bestuur 1901-1902:
President – S.G. van Welderen
1e Secretaris – Th. van Doorninck
Penningmeester – E.C.C. van Lennep
Vice-President – H. de Brauw
2e Secretaris – C.J.C. van Hoogenhuyze

Bestuur 1899-1900:
President – J.H.E.F. de Stuers
1e Secretaris – W. van Hoogenhuyze
Penningmeester – R.A.W.J.J. Cremers
Vice-President – H. de Brauw
2e Secretaris – S.G. van Welderen Rengers

Bestuur 1898-1899:
President – P.C. Blooys van Treslong Prins
1e Secretaris – J.C. Gerlings
Penningmeester – W.J. Blanckenhage
Vice-President – C.G. van Vredenburgh
2e Secretaris – G.J. Sprenger

Bestuur 1897-1898:
President – P.J.H. Röell
1e Secretaris – L.E. Brandt
Penningmeester – C.W.Th. van Boetzelaer
Vice-President – C. van Rappard
2e Secretaris – P.C. Blooys van Treslong Prins

Bestuur 1896-1897:
President – P.J.H. Röell
1e Secretaris – L.E. Brandt
Penningmeester – C.W.Th. van Boetzelaer
Vice-President – C. Rappard
2e Secretaris – P.C. Blooys van Treslong Prins

Bestuur 1895-1896:
President – R. Labouchère
1e Secretaris – L.A. van Schuylenburgh
Penningmeester – A.L.F. de Kock
Vice-President – P.J.H. Röell
2e Secretaris – L.E. Brandt

Bestuur 1894-1895:
President – R. Labouchère
1e Secretaris – L.A. van Schuylenburgh
Penningmeester – A.L.F. de Kock
Vice-President – D.H. Beijerman
2e Secretaris – J. van Weede van Dijkveld

Bestuur 1893-1894:
President – R. Labouchère
1e Secretaris – L.A. van Schuylenburgh
Penningmeester – A.L.F. de Kock
Vice-President – A.F.A.A. van Heemstra
2e Secretaris – J. van Weede

Bestuur 1892-1893:
President – A.J. Labouchère
1e Secretaris – A. Royaards
Penningmeester – J.S. Royaards
Vice-President – R. Labouchère
2e Secretaris – A. van Heeckeren van Kell

Bestuur 1891-1892:
President – A.J. Labouchère
1e Secretaris – A. Royaards
Penningmeester – J.S. Royaards
Vice-President – W.F. Röell
2e Secretaris – A.G. Schimmelpenninck

Bestuur 1890-1891:
President – A.J. Labouchère
1e Secretaris – C.H. Thiebout
Penningmeester – J.S. Royaards
Vice-President – F.J.J. Cremers
2e Secretaris – A. Royaards

Bestuur 1889-1890:
Praeses – A.J. Labouchère
Abactis – L.Ch. Besier
Vice-Praeses – C.H. Thiebout
Fiscus – J.S. Royaards
Vice-Abactis – F.J.J. Cremers

Bestuur 1888-1889:
Praeses – B.C. van Merlen
Abactis – J.P. Hooft Graafland
Vice-Praeses – J.D. van Ewijck
Fiscus – J.F. Hooft Graafland
Vice-Abactis – A.J. Labouchère

Bestuur 1887-1888:
Praeses – W.Th. Pahüd de Mortanges
1e Secretaris – E.L. Umbgrove
Fiscus – B.C. van Merlen
Vice Praeses – A.J.E. van der Crab
2e Secretaris – J.P. Hooft Graafland

Bestuur 1886-1887:
Praeses – W.Th. Pahüd de Mortanges
1e Secretaris – E.L. Umbgrove
Fiscus – B.C. van Merlen
Vice Praeses – A.J.E. van der Crab
2e Secretaris – J.P. Hooft Graafland

Bestuur 1885-1886:
Praeses – W.Th. Pahüd de Mortanges
1e Secretaris – E.L. Umbgrove
Fiscus – B.C. van Merlen
Vice Praeses – A.J.E. van der Crab
2e Secretaris – J.P. Hooft Graafland

Bestuur 1884-1885:
Praeses – C.F. Pahüd de Mortanges
1e Secretaris – L.W. van der Goes
Fiscus – H. Pauw van Wieldrecht
Vice Praeses – A.L.J. Melvill van Carnbee
2e Secretaris – W.Th. Pahüd de Mortanges

Bestuur 1883-1884:
Praeses – F. van de Poll
1e Secretaris – A.L.J. Melvill van Carnbee
Fiscus – J.A.L.P. Ram
Vice Praeses – C.F. Pahüd de Mortanges
2e Secretaris – R. Schuurbeque Boeye

Bestuur 1882-1883:
Praeses – M.J. Pauw van Wieldrecht
1e Secretaris – H.J.C.I. de Jong
Fiscus – J.A.P.L. Ram
Vice Praeses – F. van de Poll
2e Secretaris – C.M. Rasch

Bestuur 1881-1882:
Praeses – M.J. Pauw van Wieldrecht
1e Secretaris – H.J.C.I. de Jong
Fiscus – J.A.P.L. Ram
Vice Praeses – F. van de Poll
2e Secretaris – C.M. Rasch

Bestuur 1880-1881:
Praeses – A.A. van Nagell
1e Secretaris – G.K.R. van Hardenbroek
Pro-Praeses – W.E. Rijnbende
Fiscus – M.J. Pauw van Wieldrecht
2e Secretaris – J.J. van Valkenburg

Bestuur 1879-1880:
Praeses – Th.F. Lucassen
1e Secretaris – A. Capadose
Pro-Praeses – R. van Heeckeren van Wassenaer
Fiscus – W.H.J. Roijaards
2e Secretaris – J.J. Clotterbooke Patijn

Bestuur 1878-1879:
Praeses – M.L.J. Bake
1e Secretaris – A. Capadose
Pro-Praeses – G.C.D. van Hardenbroek van Lokhorst
Fiscus – W.H.J. Roijaards

Bestuur 1877-1878:
Praeses – J.E. Marcus
1e Secretaris – E.E. Sikinghe
Pro-Praeses – M.C. Bisdom
Fiscus – C.G.U.W. van Heeckeren van Wassenaer
2e Secretaris – J.H. des Tombe

Praeses – E.E. Sikinghe
1e Secretaris – J.H. des Tombe
Pro-Praeses – M.C. Bisdom
Fiscus – C.G.U.W. van Heeckeren van Wassenaer
2e Secretaris – H.J. Martens

Praeses – M.L.J. Bake
1e Secretaris – J.F. Ingen Housz
Pro-Praeses – A. Capadose
Fiscus – W.H.J. Roijaards
2e Secretaris – J. des Tombe

Bestuur 1876-1877:
Praeses – M. Tydeman, Jr.
Vice-Praeses – G. van Eck
1e Abactis – H.F. de Wildt
2e Abactis – J.E. Marcus
Fiscus – L.F.B.A.M. Verheijen

Bestuur 1875-1876:
Praeses – B.Ph. de Beaufort
Vice-Praeses – A.C. Labouchère
1e Abactis – M. Tydeman, Jr.
2e Abactis – G. van Eck
Fiscus – J. van Rees

Bestuur 1874-1875:
Praeses – J.E. Huijdecoper
Pro-Praeses – B.Ph. de Beaufort
1e Abactis – M. Tydeman, Jr.
2e Abactis – A.C. Labouchère
Fiscus – J. van Rees

Bestuur 1873-1874:
President – A.J.M. Blake
Vice-President – C.J.A. Spiering
1e Secretaris – J. van Rees
2e Secretaris – J.E. Huijdecoper
Penningmeester – D. Ragaij

Bestuur 1872-1873:
President – A.J.M. Blake
Vice-President – C.J.A. Spiering
1e Secretaris – J. van Rees
2e Secretaris – J.E. Huijdecoper
Penningmeester – D. Ragaij

Bestuur 1871-1872:
President – L. Schorer
Vice-President – A.J.M. Blake
1e Secretaris – F. van Tuijll van Serooskerken
2e Secretaris – R. van Rees
Penningmeester – C.H.C. Spiering

Bestuur 1870-1871:
President – A.C.H. Moll
Vice-President – L. Schorer
1e Secretaris – H.W.D.W. van Lijnden
2e Secretaris – A.J.M. Blake
Penningmeester – F. van Tuijll van Serooskerken

Bestuur 1869-1870:
President – A.C.H. Moll
Vice-President – E.N. Brauw
1e Secretaris – J.L. Herten
2e Secretaris – H.W.D.W. van Lijnden
Penningmeester – L. Schorer

Bestuur 1868-1869:
President – R. de Beaufort
Vice-President – P. Maas Geesteranus
1e Secretaris – A.C.H. Moll
2e Secretaris – J.W. Engels
Penningmeester – E.N. Brauw

Bestuur 1867-1868:
President – R. de Beaufort
Vice-President – P. Maas Geesteranus
1e Secretaris – O.M. Blanckenhage
2e Secretaris – A.C.H. Moll
Penningmeester – F.A. Rive

Bestuur 1866-1867:
President – A. Kerdijk
Vice-President – J.C.M. van Riemsdijk
1e Secretaris – R. de Beaufort
2e Secretaris – J.H. Dalen
Penningmeester – P. Maas Geesteranus

Bestuur 1865-1866:
President – R. Melvil van Lynden
Vice-President – J.G. Vogel
1e Secretaris – A. Lycklama à Nijeholt
2e Secretaris – A. Kerdijk
Penningmeester – A. Telders

Concert van het Corps:

Bestuur 1864-1865:
Praeses – J.G Vogel
Vice Praeses – J.F. Krämer Jzn.
Secretaris – A. Telders
Vice Secretaris – F.J.J.L. de Veer
Thesaurier – W.H. Ikman van Burck

Bestuur 1863-1864:
Praeses – D.G. van Teylingen
Vice Praeses – G.J. van Mansvelt
Secretaris – J.G Vogel
Vice Secretaris – J.F. Krämer Jzn.
Thesaurier – W.H. Ikman van Burck

Bestuur 1862-1863:
Praeses – J.A. Hofkes
Vice Praeses – P. Roetert Tak
Secretaris – D.G. van Teylingen
Vice Secretaris – G.J. van Mansvelt
Thesaurier – D. de Feijfer

Bestuur 1861-1862:
Praeses – F.E.G. Selle
Vice Praeses – S.A. Bomme
Secretaris – P. Roetert Tak
Vice Secretaris – J.A. Hofkes
Thesaurier – D. de Feijfer

Bestuur 1860-1861:
Praeses – F.E.G. Selle
Vice Praeses – P. Tempelman van der Hoeven
Secretaris – S.A. Bomme
Vice Secretaris – J.A. Hofkes
Thesaurier – D. de Feijfer

Bestuur 1859-1860:
Praeses – F.E.G. Selle
Vice Praeses – P. Tempelman van der Hoeven
Secretaris – M. Salverda
Vice Secretaris – J.A. Hofkes
Thesaurier – D. de Feijfer

Bestuur 1858-1859:
Praeses – F.E.G. Selle
Vice Praeses – B. Mees
Secretaris – P. Tempelman van der Hoeven
Fiscus – C. de Wildt A.zn
E.H. Karsten

Bestuur 1857-1858:
Praeses – F.E.G. Selle
Vice Praeses – E.H. Karsten
Secretaris – P. Tempelman van der Hoeven
Fiscus – C. de Wildt A.zn
B. Mees

Bestuur 1856-1857:
Praeses – A.G.C. van Duyl
Ab Actis – C.A. Marchant jr.
J.J. Geurs
G.H. Lamers
J.E. Dibbits

Bestuur 1855-1856:
Voor het Muziekale:
A.G.C. van Duyl
P.W. van Doorn
E.F. Embrechts
Voor het huishoudelijke:
F.E.G. Selle
F.W. Schade van Westrum
C.A. Marchant
P. Tempelman van der Hoeven

Concert van Mutua Fides:

Bestuur 1864-1865:
Praeses – R. Melvil van Lynden
Vice-Praeses – J.H. Keiser
Secretaris – A. Lycklama à Nijeholt
Thesaurier – R. van Harinxma thoe Slooten

Bestuur 1863-1864:
Praeses – R. Melvil van Lynden
Vice-Praeses – T.P. Mackay
Secretaris – A. Lycklama à Nijeholt
Thesaurier – W.F.A.A.E. Schuyt

Bestuur 1862-1863:
Praeses – W.F.A.A.E. Schuyt
Vice-Praeses – C.F.G. Bake

Secretaris – R. Melvil van Lynden
Thesaurier – T.P. Mackay

Bestuur 1861-1862:
onbekend

Bestuur 1860-1861:
onbekend

Bestuur 1859-1860:
Praeses – J.Ph. Filz
Vice-Praeses – F.D. Spenger
Secretaris – J.A. Haakman
Thesaurier – J.N. van Hall

Bestuur 1858-1859:
Praeses – J.Ph. Filz
Vice-Praeses – F.D. Spenger
Secretaris – P.W.N. Merkus
Thesaurier – J.A. Haakman

Bestuur 1857-1858:
Praeses – J.H. de Wildt
Vice-Praeses – G.A. Visscher
Secretaris – F.D. Spenger
Thesaurier – J.Ph. Filz

Bestuur 1856-1857:
Praeses – J.C. Clotterboke Patijn
Vice-Praeses – W.F. de Jonge
Secretaris – J.H. de Wildt
Thesaurier – G.A. Visscher

Bestuur 1855-1856:
Praeses – A. Lens
Vice-Praeses – W.F. de Jonge
Secretaris – J.C. Clotterboke Patijn
Thesaurier – G.A. Visscher

Utrechtsch Studenten Concert:

Bestuur 1854-1855:
President – A. Lens
Secretaris – J.C. Clotterboke Patijn
Thesaurier – W.A.J. Schimmelpenninck van der Oye
W.F. de Jonge

Bestuur 1853-1854:
President – A. Lens
Secretaris – J.C. Clotterboke Patijn
Thesaurier – W.F. de Jonge
F.H. van Affelen van Oorde

Bestuur 1852-1853:
President – A. Lens
Secretaris – F.H. van Affelen van Oorde
Thesaurier – J.G.C.P. Vrijthoff
P. Alma

Bestuur 1851-1852:
President – L.W.A. Besier
Vice-President – F.H. van Affelen van Oorde
Secretaris – A. Lens
Thesaurier – J.G.C.P. Vrijthoff

Bestuur 1850-1851:
President – H.S.K.Th. Ruempol
Vice-President – L.W.A. Besier
Secretaris – A. Lens
Thesaurier – J.G.C.P. Vrijthoff

Bestuur 1849-1850:
President – H.S.K.Th. Ruempol
Vice-President – H. Royaards
Secretaris – C. Hartsen
Thesaurier – W.N. Lantsheer

Bestuur 1848-1849:
President – W.C. van der Breggen
Vice-President – H.S.K.Th. Ruempol
Secretaris – H. Royaards
Thesaurier – W.N. Lantsheer

Bestuur 1847-1848:
President – Th. Schuurman
Vice-President – C.H. Bert
Secretaris – H. Royaards
Thesaurier – W.N. Lantsheer

Bestuur 1846-1847:
President – C. van Schelle
Vice-President – J. van Voorthuijsen
Secretaris – L.C.D. van Dijk
Thesaurier – E.F.J. Weerts

Bestuur 1845-1846:
President – C. van Schelle
Vice-President – J. van Voorthuijsen
Secretaris – L.C.D. van Dijk
Thesaurier – E.F.J. Weerts

Bestuur 1844-1845:
President – C. van Schelle
Vice-President – J. van Voorthuijsen
Secretaris – L.C.D. van Dijk
Thesaurier – E.F.J. Weerts

Bestuur 1843-1844:
President – C. van Schelle
Vice-President – J. van Voorthuijsen
Secretaris – J. de Beijer
Thesaurier – J.F. van Reede

Bestuur 1842-1843:
President – W.F.H. van Wassenaer tot Catwijck
Vice-President – J.H. van Gennep
Secretaris – C. van Schelle
Thesaurier – J. van Voorthuijsen

Bestuur 1841-1842:
President – M.F. Lantsheer
Vice-President – W.F.H. van Wassenaer tot Catwijck
Secretaris – J.H. van Gennep
Thesaurier – G.J. Rink

Bestuur 1840-1841:
President – E.G. Boesses
Vice-President – H.G. Römer
Secretaris – J.C.F. van Heerdt
Thesaurier – M.F. Lantsheer

Bestuur 1839-1840:
President – A.G. Wijers
Vice-President – J.B. Oosting
Secretaris – N.J. van Hoorn tot Burgh
Thesaurier – E.G. Boesses

Bestuur 1838-1839:
President – J.B. Oosting
Vice-President – A.G. Wijers
Secretaris – N.J. van Hoorn tot Burgh
Thesaurier – G.E. Boesses

Bestuur 1837-1838:
President – M.A.A. Beelaerts
Vice-President – H. de Vries
Secretaris – J.B. Oosting
Thesaurier – A.G. Wijers

Bestuur 1836-1837:
President – J.J.D. Nepveu
Vice-President – C.F. Spiering
Secretaris – M.A.A. Beelaerts
Thesaurier – J.C. Hacke

Bestuur 1835-1836:
President – J.J.D. Nepveu
Vice-President – J.T.J. Brunings
Secretaris – M.A.A. Beelaerts
Thesaurier – C.F. Spiering

Bestuur 1834-1835:
President – B.J. Schot
Secretaris – J.J.D. Nepveu
L.C. Hora Siccama
Tresorier – J. Wieling / J.T.J. Brunings

Bestuur 1833-1834:
President – B.J. Schot
Secretaris – L.C. Hora Siccama
P.G.M. van Hees
Tresorier – A. Vernede

Bestuur 1823-1824:
H. Heylidy
H.C. Focke
J. Hora Siccama
J. Duymaer van Twist
(J.S. van Naamen)